Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Amerika Dil okullarında eğitim

Amerika’da Dil Okulu

 

amerika-egitim

 

Yurtdışında Dil Eğitimi almak isteyenlerin en çok gitmeyi arzuladığı ülkelerin en başında Amerika Birleşik Devletleri geliyor. Büyüklüğü, imkanları, sürekli aşina olunan bir kültürü yaşayarak tatmak, insanlara sunduğu fırsatlar ile her zaman bir cazibe merkezi olması dil eğitiminde de öncelikli olmasının en büyük nedenleri arasında.

Türk öğrenciler için Amerika’da en çok tercih edilen şehirlerse genellikle San Fransisco, New York gibi devasa metropoller oluyor. Yaşam standartları çok yüksek olsa da Amerika’da dil eğitimi alacak olan öğrenciler için uzmanların tavsiyeleri daha farklı oluyor. Metropollerdeki hayat pahalılığı ile yoğun Türk Nüfusu’nun pratik yapma şansını azaltacağını ve eğitim sürecini olumsuz etkileyeceğini düşünen uzmanların tavsiyeleri ise bu konuda daha farklı olmakta.

Neden Amerika’da Dil Eğitimi Almalısınız?

* Artık günümüzde çok fazla karşılaşılmasa da, yabancı uyruklu vatandaşların en çok rahat ettiği ülkelerden birisi Amerika’dır.

* Günümüz sosyal hayatında kullanılan İngilizce aksanı genellikle hep Amerika aksanıdır ve yaşadığınız her an sizin için bir pratik olacaktır.

* Eğitimden arta kalan vakitlerde güzel vakit geçirmenizi sağlayacak çok fazla şey vardır. Sosyal hayata dahil olmak çok daha kolay olduğu için dil gelişiminiz çok daha hızlı olacaktır.

* Amerika’da aldığınız dil eğitimi sonrasında akademik kariyer yapma şansınız oldukça yüksektir.

* Başvuracağınız dil okulu ve programına göre, kampüs içerisinde yarı zamanlı olarak çalışmanızda hiçbir engel yoktur.

Kaynak : Taksitle Yurtdışı Eğitim

Amerika’da Eğitim almayı planlıyorsanız ve güncel yurtdışı eğitim kampanyalarından haberdar olmak için bizlere 0 212 543 58 06 , 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir veya Yurtdışı Eğitim Başvuru Formu aracılığı detaylı bilgi isteyebilirisniz.