Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Boston Dil Okulları

Boston-Harita-dilokullari

Boston Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski şehirlerinden birisi. Şehrin ilk sakinleri İngiliz asıllı ırklardır ve bu nedenle de şehre İngiltere’nin şehirlerinden birisi olan Boston ismini vermişlerdir. Günümüzde ise nüfusun en büyük yoğunluğu İrlandalılardır.

Boston’da Dil Okulu

Amerika’da İngilizce Dil Eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirlerden birisidir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi Boston’un Amerika’daki bir çok önemli eğitim kurumu ve üniversiteye sahip olmasıdır. M.I.T., Harvard ve Massachusetts Üniversiteleri gibi Dünya genelinde isimleri duyulmuş bir çok eğitim kurumu Boston’da bulunmaktadır.

Boston’da Sosyal Hayat Nasıldır?

Boston gerek mimarisi, gerek insanları ve gerekse havası  ile tipik bir Orta Avrupa ülkesini andırır. Amerika’nın renkli gece hayatının aksine geceleri şehir çok fazla hareketli değildir. Öğrenci nüfusunun çok fazla olması ile öğrencilerin katılabileceği bir çok aktivite vardır.

Bostan’da Neler Yapılır?

* Yaz aylarında Boston’a gitmişseniz balinaları görmek için düzenlenen turlara katılabilirsiniz.

* Dünya’nın en büyük akvaryumlarından birisi olan New EnglandAquarium’u gezebilirsiniz.

* Dünya çapında tanınan Harvard ve M.I.T. üniversitelerinde vakit geçirebilirsiniz.

* Alışveriş yapmak isterseniz, sadece Boston’a özgü bir çok bir çok mağaza ve outlet merkezlerine gidebilirsiniz.

Ulaşım

Metropollerin büyük sorunlarından birisi olan trafik sorunundan Boston’da muzdarip. Ancak raylı sistem kullanmak öğrencilerin ilk tercihi. Hem zamandan hem de paradan büyük tasarruf sağlamak adına Boston’da raylı sistemle şehrin neredeyse her yerine 1 dolar gibi bir ücretle ulaşmanız mümkün.

 

Neden Boston’u Tercih Etmeliyim?

Boston Dil Okulları kalite bakımından oldukça üst düzeyde eğitim vermekte. Şehir de bir öğrenci şehri olduğu için günlük yaşam öğrencilerin ihtiyaçları da göz önünde tutularak düzenlenmiş. Amerika dil okullarına gitmek ve güzel bir öğrencilik hayatı yaşamak isterseniz Boston tam size göre.

Boston dil  okulu fiyatları hakkında ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri 0 212 543 58 06  / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.