Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Dünya’nın en iyi dil okullarında yurtdışı eğitim fırsatı

  • Yurtdışında eğitim için bizi arayınız
4.7

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Tamamen ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı için bizi arayınız. 0 212 543 58 06

Dünyanın En İyi Okullarında Eğitim Fırsatı

Yurtdışında eğitim almak hayaliniz varsa www.eduvizyon.com bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Dünyanın en seçkin üniversitelerinde eğitim alabilir veya yabancı dilinizi geliştirmek için yurt dışı dil okullarına başvurabilirsiniz. Eduvizyon tarafından sizlere sunulan ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile siz en uygun kariyer planını belirlemek, çok kolay…

Neden yurtdışı eğitim ?

Bildiği üzere ülkemizde YGS ve LYS sınavları öğrencileri oldukça bunaltıyor. Üstelik yıllarca hazırlandıkları bu sınavda, başarısız olma halinde bir yıl kaybederek tekrar sınava hazırlanmak söz konusu… Yurtdışı eğitim almak için yGS ve LYS gibi zor sınavlar yok. Lise diplomasındaki derece ve öğrencinin ilgi alanları doğrultusunda seçilen bölümlerde verilen eğitimin kalitesi dünya standartlarında. Bu üniversitelerin diplomaları dünyanın her ülkesinde denkliğe sahip.

Yurtdışı eğitimi için verilen hizmetler

Dünyanın en kaliteli üniversiteleriyle iş birliği yapan Edu Vizyon, Amerika dil okulları ve üniversiteleri, Kanada dil okulları, Avustralya dil okulları, Malta dil okulları ve İngiltere dil okulları ve  üniversiteleri  ile çalışmalar yürütmektedir. Bu okullar arasında size en uygun seçeneği belirlemede yardımcı olan Eduvizyon, okula kabul aşamasından vize işlemlerine kadar sürekli yanınızda olmaktadır.

Sizler de yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi almak için 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.