Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Kanada Dil Okulları

Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları dünya’nın refah düzeyi en yüksek ülkesinde bulunması sebebiyle tercih edilmektedir. Kanada yurtdışında dil eğitimi almak isteyenler için gerçekten de kaliteli bir seçenektir.

Kanada dil okulları , Kanada hükümetinin kontrol ve garantisi altındadır. Buda eğitiminizin %100 kaliteli olmasının garantisidir.

Kanada dil okulları son yıllarda dil okulu pazarındaki paylarını arttırabilmek için dil eğitim programlarında ciddi indirim ve kampanyalar uygulamaktadır. Bu yüzden yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok sayıda öğrenci Kanada’da dil okullarını tercih etmeye başlamıştır.

Kanada dil okulları özellikle Vancouver ve Toronto da yoğunlaşmıştır. İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok geniş bir eğitim yelpazesi bulunmaktadır.

Kanada dil okulları öğrencilerine konaklama hizmetide sunmaktadırlar. Aile yanı, yurt, apart veya hotel konaklamalarından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Ülkede Fransızca ve İngilizce resmi dil olarak günlük yaşamda kullanılmaktadır. Kanada dil okullarında her iki dil içinde eğitim alabilirsiniz.

Temsil ettiğimiz Kanada dil okulları , Languages Canada, Quality English, ALTO kurum ve dernek akreditasyonlarına sahiptirler. Kanada dil okullarımız Kanada Hükümetince öğrenci vizesi için gereken belgeyi basmaya yetkilidirler.

Çalıştığımız bütün Kanada dil okulları için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında kayıt, vize, konaklama, havaalanı karşılama, ulaşım, sigorta konularında bize başvuru yapan öğrenci adaylarımıza yardımcı olmaktayız.

Kanada dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim  programları hakkında daha fazla bilgiye 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.