Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

San Francisco Dil Okulları

san-francisco-dil-okullari

Amerika’da dil eğitimi almak isteyenlerin New York dil okulları , Boston dil okullarından sonra tercih ettiği şehir olan San Francisco ve San Francisco dil okulları hakkında detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

San Francisco Dil Okulları

Amerika’nın en büyük 13. Kenti San Franscisco. Amerika’da İstanbul’a en çok benzetilen şehirdir ayrıca. Sadece İstanbul’da gözünüze batan ve size rahatsızlık veren detaylar törpülenmiş, sorunlar giderilmiştir.

San Francisco’daki Dil Okulları daha çok Amerika’da hem bir metropol hayatının imkanlarına sahip olmak, hem de aynı anda sakin bir kasaba hayatını yaşayabilme imkanı isteyenler tarafından tercih ediliyor.

San Francisco’da Neler Yapılır? Nerelere Gidilir? San Francisco’da Sosyal Hayat

Amerika’nın genelinde olduğu gibi San Francisco’da Dünya’nın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz, yaşayamayacağınız bir çok şey var. San Francisco gece hayatı Los Angeles ve Miami kadar renkli olmasa da Amerika’nın eğlence hayatından geri kalmayacak kadar canlı.

Golden Gate Parkı ve Köprüsü, Alcatraz Adası, NobHill, Lombard Sokağı, Fisherman’sWharf kesinlikle gidip görmeniz gereken yerler. Bunun haricinde San Francisco’nun her köşe başında ayrı bir hikaye ve detay var.

Ulaşım

San Francisco Amerika’nın bilindik trafik sorunlarından farklı bir çok alternatif sayesinde kurtulmuştur. Los Angeles ve LasVegas’a yakın konumda olması nedeniyle de bu şehirlere günlük seferler vardır. Ayrıca 2015 yılından itibaren Türkiye’den San Francisco’ya direk uçuş yapabilme şansı olacaktır.

Neden San Francisco’da Dil Eğitimi Almalıyım?

Günlük hayatın içerisindeki bir çok sorun çözülmüş ve yaşam standartları Amerika geneline göre daha yüksektir. Bir çok farklı kültürün kendi köklerine bağlı olarak yaşayabildiği kozmopolit bir yapı vardır ve farklı kültürlerin köklerine varana dek gözlem yapabilmek San Francisco’da mümkündür.

San Francisco dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programları hakkında geniş bilgiye 0 212 543 58 06veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz