Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Ucuz Amerika dil okulları

ihtiyac-ve-beklentilerinize-uygun-yurtdisi-egitim-programlari

Ucuz Amerika dil okulları

Öğrenciler için bir fırsatlar şehri olan Amerika, bir çok eyaletinde bulunan sayısız üniversite, eğitim kurumu ve özel Amerika dil okulları ile sınırsız fiyat seçeneklerini öğrencilere sunmaktadır. İngilizce dil eğitimi için Amerika’ya gitmek verilebilecek en iyi karardır. Burada yer alan dil okullarında eğitim gören öğrenciler, sosyal ortamlar sayesinde de okul haricinde dilini geliştirebileceği çevreye rahatlıkla sahip olabilirler.

Ucuz Amerika dil okulları fiyatları, bilinenin aksine bir çok ülkedeki dil okulları fiyatlarından çok daha uygundur. Örneğin Amerika’nın New York şehrinde ALCC Dil Okulu tarafından verilen 4 haftalık bir eğitim bedeli sadece 900 USD’dir. San Francisco’da yine 4 haftalık bir eğitimi 864 USD, Denver’da 1160 USD, Washington’da 800 USD şeklinde çeşitli fiyatlara sahiptir.

Genel olarak ortalamaya baktığımızda Ucuz Amerika dil okullarında 1 aylık dil eğitiminin ortalama fiyatları 1000 USD’dir diyebiliriz. Türkiye’de hem okul hem de konaklama konusunda paket hizmetler sunan yurtdışı eğitim kurumları da her şey dahil paketleri ile daha ekonomik ve mantıklı eğitim fırsatlarını Türk öğrencilerine sunmaktadırlar.