Yurtdışı Eğitim, Amerika dil okulu, ingiltere dil okulu, malta dil okulu, Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 212 543 58 06

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti

Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmeti

Yurtdışında Ön lisans, lisans, yüksek lisans ya da dil eğitimi alınacağı zaman öğrenciler okul tercihinde dikkatli davranmak isterler. Çünkü yaptıkları küçük bir hata hayatlarına mal olabilir. Ayrıca okul süresince nasıl konaklanacağı, nasıl bir ortamda olunacağı ve ulaşımın nasıl olacağı gibi bilgiler çok önemlidir. Bunun için de okul tercihi yapmadan önce iyi araştırma yapmak gerekmektedir.

Öğrenciler ön lisans, lisans ve yüksek lisans eğitimi görecekleri zaman aldıkları diplomanın Türkiye’de de geçerli olması için dünyada ilk 500 de bulunan bir üniversite tercih etmelidir. Aksi takdirde üniversiteden alınan diploma denklik belgesinin alınmasına olanak sağlamayacaktır. Bu durumda diplomanın Türkiye’de kullanılamamasına sebep olacaktır. Bunun için bir danışmana başvurarak hangi okulları seçebileceğiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı eğitimlerinde araştırılması ve öğrenilmesi gereken tek konu üniversitenin verdiği diplomanın denklik taşıyıp taşımaması değildir. Eğitim için bölgede konaklamak gerekmektedir. O bölgede yaygın olan konaklama modeli nedir? Hangi konaklama modelleri daha uygun maliyetli olur? Bunlar gibi sorulara cevap bulabilmek için yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetinden yararlanmalı ve hata payınızı yok etmelisiniz.

Amerika dil okulları ve yurtdışı eğitim programları hakkında detaylı bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.